רכישת דירה יד 2 2017-06-06T15:14:25+00:00

רכישת דירה יד 2

ליווי מקצועי וצמוד מעורכת דין המנוסה בדיני מקרקעין

עסקת נדל"ן היא עסקה מורכבת. בין אם אתה רוכש לראשונה את דירתך ובין אם זו הפעם השניה והשלישית, עדיין, ישנם סיכונים רבים להם אתה נחשף ורק עם איש מקצוע כמו עו"ד נדל"ן מומחה, אפשר להקטין את הסיכונים האלה ולצלוח את העסקה בשלום.

רכישת דירת יד 2, כרוכה בהרבה  פעולות שיש לעשות ובהרבה הוצאות שיש לקחת בחשבון ולעיתים רוכשי דירות, המתרוצצים מדירה לדירה מגיעים לעסקת חייהם שהם תשושים ורצוצים.
ואז, הם עושים טעויות שיכולות לעלות להם הרבה מאוד כסף.

מצאת דירה יד 2? סגרת על מחיר? מזל טוב!

עדיין אין לך עו"ד נדל"ן מטעמך והמוכר מתעקש על חתימה על זכרון דברים כדי שתבטיח לו על רכישת הדירה?
מה אתה עושה? קודם כל, מאוד מומלץ שלא לחתום על הסכם זכרון דברים (אני גם לא מכירה עו"ד נדל"ן אשר ייעץ לך אחרת) עד אשר אתה מתייעץ עם עורך דין מקרקעין מטעמך. אתה  מוזמן לצפות במדריך בנושא זכרון דברים שהוצאתי לאור, המסביר בצורה ברורה מדוע לא חותמים על זכרון דברים בעסקת מכר.

ישנן בדיקות רבות  שיש לערוך בטרם חותמים על הסכם מכר ברכישת דירה יד 2 ורובן ככולן נעשות על ידי עורך דין מקרקעין מטעמך.

  • האם הדירה אשר אתה מעוניין לרכוש רשומה בטאבו או אולי היא רשומה אצל חברה משכנת ובמנהל מקרקעי ישראל? איך יודעים אם הדירה הזו "נקיה" ואין עליה שעבודים ועיקולים?
  • מה קורה כאשר בעסקת רכישת דירה יד 2, המוכר מציע לך את עורך הדין שלו על מנת ששניכם יחד לחסוך בעלויות הוצאות שכ"ט עו"ד?
  • האם אתה בטוח שעורך דין משותף ישמור על אינטרסים שלך כפי שעו"ד נדל"ן מטעמך יעשה זאת?
  • מה קורה כאשר בעסקת רכישת דירה יד 2, יש משכנתא לשני הצדדים אשר זקוקים ל"גרירתה"? כיצד זה פועל לטובתך כרוכש? ואם אתה מוכר את דירתך אז כיצד זה פועל לטובתך?

לפני עסקת מקרקעין כדאי שיהיה לצדך עו"ד מומחה במקרקעין

עם השנים, הפרקטיקה של עסקאות מקרקעין בדירות מגורים השתכללה ע"י עו"ד מקרקעין, וישנן מנגנוני אבטחה שונים לטובת הצדדים אשר נועדו לסייע לעסקת המכר לצלוח בשלום.

אולם ישנן לא מעט עסקאות נדל"ן הנערכות ע"י אנשי מקצוע אשר זו אינה מומחיותם, שכן מאוד קשה להתמחות ב- 10 תחומי משפט נוספים, ולא אחת עסקאות אלא מגיעות לפתחו של בית המשפט.

כדי שזה לא יקרה לך וכדי להימנע מטעות שעלולה לעלות לך כסף וזמן רב, מומלץ, לפני רכישת דירה יד 2, עוד בשלב החיפוש להסתייע בעורך דין מקרקעין מומחה, הבקיא בתחום ואשר לו נסיון וידע עדכני בפרקטיקה הנהוגה.

להתייעצות באיזור ירושלים השאר פרטים בטופס

עורכת דין אודליה שוהם תיצור איתך קשר באופן ישיר ובהקדם

Please leave this field empty.

פרטי התקשרות: