לקוחות מספרים 2017-05-25T13:08:16+00:00

לקוחות מספרים

ליווי מקצועי וצמוד מעורכת דין המנוסה בדיני מקרקעין

מכתבי תודה מלקוחות

אודליה היקרה,

תודה רבה על העזרה והליווי האישי והמקצועי – העסקאות התנהלו ביסודיות, בלי עיכובים ובדיוק כמו שתיארת והסברת לי בפגישתנו.
לקנות דירה יכול להיות עניין מלחיץ, אבל סמכתי עליך בעינים עצומות וזכיתי בייעוץ משפטי מצויין ושירות מקצועי, שהפחית לי את כל החשש. תודה רבה!

עליזה הלוי, ירושלים

מכתבי תודה מלקוחות

עו"ד אודליה שוהם שלום,

אני רוצה להודות לך על העזרה והסבלנות הרבה ברכישת הדירה שלי. במקרה שלי, העסקה היתה מורכבת ובית משפט היה מעורב ובאמצעות הליווי האישי והמקצועי שלך, העסקה הושלמה בהצלחה, במינימום הוצאות. תודה על כל ההסברים שעזרו להבין בדיוק מה קורה ואיך העסקה מתנהלת ממול בית המשפט ומנהל העזבון.

שתהיה לך שנה טובה,
איתי לוי, רמת גן

מכתבי תודה מלקוחות

לעו"ד אודליה היקרה,

לא האמנתי שאצליח לקבל את סכום הפיצוי שהגיע לי מבלי לתבוע בבית משפט אבל בזכות מכתב אחד שלך ושיחת טלפון, העירייה העלתה את ההצעה שלה לפיצויי שלי ב 300% ועל זה אני מאוד מאוד מודה לך ושמחה ששמעתי בעצתך לא לוותר. תודה רבה על כל העזרה ואוזן הקשבת!

ציונה כהן, ירושלים

מכתבי תודה מלקוחות

לעו"ד שוהם היקרה,

תודה רבה על ההסכם המצוין שהכנת עבורינו! אנו מודים מאוד על שירותייך ועל ההסברים המובנים והברורים שבזכותם גם הצלחנו להסכים על נקודות שאפילו לא חשבנו להעלות אחד מול השני. אנחנו ממליצים בחום לכל מי שזקוק לעורכת דין ישרה ונחמדה כמוך!

רחל מזרחי, ירושלים

מכתבי תודה מלקוחות

היי אודליה,

אכן העבודה שעשית מאוד מוערכת והיסודיות שלך ניכרת בתוצאות. חבל גם לנו שהעסקה לא יצאה לפועל, ואנחנו ממשיכים לחפש דירה ראויה לרכישה. אני מקוה שאכן נמצא דירה בזמן הקרוב ונשמח לבצע את עסקת חיינו כשאת לצידנו.

משפחת דרי, ירושלים

מכתבי תודה מלקוחות

רציתי להודות ולהמליץ על עו"ד אודליה שוהם על שירות מקצועי מהיר ומצוין – אודליה כתבה עבורי 2 הסכמים מקיפים ומסודרים לתחום העיצוב ותחום בניית האתרים. היא חשבה איתי על כל הדברים שעלולים להתרחש ודאגה להכניס אותם בצורה ברורה לחוזה. וכמובן שמרה על האינטרסים שלי. עכשיו תהליך העבודה שלי עם הלקוח יהיה איכותי יותר וברור הרבה יותר גם לי וגם לו. ממליצה בחום!

גאולה הופמן – Magnet Site עיצוב ובניית אתרים

מכתבי תודה מלקוחות

אודליה שלום,
רצינו רק לומר תודה על הליווי המסור, על הייעוץ בשעות לא שגרתיות, על הסבלנות ועל המענה התמידי והמהיר וכמובן על היעילות והדאגה הכנה
לטובתנו לאורך כל התקופה.
אנו מקווים שנוכל להפנות אליך לקוחות נוספים לקבלת שירות יעיל ואיכפתי.
מאחלים לך הצלחה רבה במישור הפרטי והעסקי!

בברכה,
שרה ואוהד חיים

מכתבי תודה מלקוחות

בהזדמנות זו אני מודה לך בשמי ובשם הוריי על הטיפול המהיר והמקצועי ועל הסבלנות הרבה שהפגנת לאורך תהליך המכירה והרכישה,
ובעיקר על כך שעמידתך על העקרונות המקצועיים חילצה את ההורים מעסקת רכישה בעייתית והביאה אותם לעסקת רכישה מתאימה יותר וכדאית יותר.

ניר מקמל

מכתבי תודה מלקוחות

אני מודה לך מכל הלב על הסיוע המשפטי שנעשה ברוח כל כך טובה עם חשיבה על כל הפרטים הקטנים, אודליה אנו מודים לך על הרגישות והנחישות שהיתה איתנו לאורך כל הדרך, על הזריזות והעקביות שגרמו לנו להיות רגועים ולדעת שה' שלח לנו שליחה טובה שעושה לנו את העבודה בצורה הכי מושלמת שיכולה להיות.

ממליצים בחום, יהודית ויעקב שוורץ

להתייעצות באיזור ירושלים השאר פרטים בטופס

עורכת דין אודליה שוהם תיצור איתך קשר באופן ישיר ובהקדם

Please leave this field empty.

פרטי התקשרות: