מדריך לקניית דירה יד שניה

סוף סוף הגיע הזמן לקנות דירה. אחרי התלבטות קצרה, הבנת שהדירה שתרכוש תהיה דירת יד 2 כלומר לא חדשה מהקבלן.מדריך לקניית דירה יד שניה

מצויין! התחלת לחפש את דירת חלומותיך, וכמו כל מי שרוכש דירה בפעם הראשונה, לא הצלחת להבין את הפער בין הדירה המוצעת למחיר הגבוה שמבקשים עבורה…

בכל זאת, את נושא עלויות הדיור בישראל נשאיר לפוסט אחר כי בעצם הדבר החשוב שכדאי לך לדעת ולבדוק – זה האם  יש לך כסף לרכוש את הדירה?

אם יש לך כסף אז אתה בוודאי יודע את העובדה הזו אבל אם אתה מסתמך על הלוואות, כלומר לקחת משכנתא, אז עליך לתכנן את המשכנתא ולקבל אישור עקרוני על מימון הדירה.

אם אין לך אישור עקרוני על משכנתא ובכל זאת החלטת להתחיל את תהליך רכישת הדירה ואף לחתום על הסכם מכר, אתה תהיה בבעיה רצינית שתעלה לך הרבה מאוד כסף אם הבנק לא יסכים להצטרף ולממן את רכישת הדירה שלך.

למה? כי אם לא תצליח לממן את רכישת הדירה תאלץ לשלם פיצוי מוסכם ללא הוכחת נזק למוכר, על הפרת הסכם. מדובר בדרך כלל בסכום שהוא 10% מערך העסקה. מאוד לא נעים להיות בצד הזה.

אבל, אם יש לך אישור עקרוני על משכנתא, אחרי שעשית סקר שוק אצל הבנקים ואף נעזרת במומחה למשכנתאות, הרי שהגיע הזמן להחליט על דירת חלומותיך או לפחות על הדירה שתוביל אותך לדירת חלומותיך J

לקבלת המדריך המלא לקניית דירה יד 2 שמלמד איך קונים דירה יד 2 במינימום הוצאות יש להקליק כאן.

זהו המדריך שלי לקניית דירה יד שניה שהוצאתי לאור,  באופן ברור ובגובה העינים תוכל להבין איך נמנעים מטעויות שעלולות לעלות לך הרבה מאוד כסף.

אם אתה עומד לפני קניית דירה יד 2 כדאי להכיר לפחות 3 בדיקות חשובות שיש לעשות בטרם רכישת הדירה.

מדובר בבדיקת הזכויות, בדיקת התכנון ובדיקת המיסוי, הקלק כאן כדי להבין עוד ואף לראות סרטון קצר בנושא.

בעייתי לכתוב  מדריך לקניית דירה יד 2 בפוסט אחד, שכן מדובר בעסקת נדל"ן רצינית שהרבה מאוד כסף עובר בין הידים ולא מעט אנשי מקצוע שמעורבים שאתה צריך את עזרתם.

אם יש לך שאלה לגבי התהליך ואתה זקוק לעזרה משפטית ולליווי מקצועי התקשר עכשיו 077-5016272 או צור עמי קשר דרך האתר.

By | 2017-10-16T10:57:36+00:00 ספטמבר 15th, 2014|מאמרים, מידע מקצועי, עורך דין מקרקעין|סגור לתגובות על מדריך לקניית דירה יד שניה